Son Dakika
26 Ağustos 2016 Cuma

Aramızda Kalsın Saat Kaçta Hangi Kanalda

21 Aralık 2013 Cumartesi, 10:47
Aramızda Kalsın

Aramızda Kalsın Dizisi her Perşembe saat 20:00 gibi çok geç bir saatte Star Tv’de yayınlanmasına rağmen izleniyor.

Aramızda Kalsın Uğur Yücel’in hemen her sene yaşadığı iflaslardan sonra kendini kurtarabilmek ve biraz para kazanabilmek amacıyla yaptığı ve fakat ortaya çıkardığı mükemmel dizilerden biridir. Yav kardeşim madem böyle güzel diziler ve filmler çekebilme yeteneğin var neden hep ğarasız kaldığında yapıyorsun diye adma sormazlarmı. Neyse bu ayrı bir konu.

Başrollerinde tüm dizilerinde olduğu gibi yine kendisi var. Diğer başrol oyuncuları ise Hüsne rolüyle Binnur Kaya ve Yadigar rolüyle Gökçe Bahadır oynuyor. Binnur Kaya’yı hepimiz Gülse Birsel’in dizileirnde tanıyoruz. Kendi halinde ama oynadığı her dizi tutan ballı bir oyuncu.

Gökçe Bahadır ise Yaprak Dökümünden sonra aldığı dizilerin hiç biri tutmamış ve tabi kendide dikiş tutturamamış ve fakat bu dizi ile kariyerinde yeniden yükselişe geçen bir oyuncu, böylece dizi piyasasında yeniden adından söz ettirdi.

Dizi reytingleri şimdilik Star Tv’yi memnun ediyor. Gün birincisi olamıyorlar çünkü Kurtalar Vadisini bu ülkede kimse geçemez, onu çıkarırsak yeterli reyting aldıklarını düşünüyoruz. Yine de tebrik ederiz.

Aramızda Kalsın

Aramızda Kalsın

Aramızda Kalsın

Incoming search terms:

  • yhs-elex_myv9
  • aramızda kalsın HANGİ KANALDA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir