Son Dakika
25 Ağustos 2016 Perşembe

Bdp Ergani Başkan Adayı Aygün Taşkın, 2014 Seçim

25 Ocak 2014 Cumartesi, 22:02
diyarbakır

Bdp Ergani Başkan Adayı, Barış ve Demokrasi Partisi tarafından Aygün Taşkın olarak belirlendi. Kendisine başarılar diliyoruz.

Barış ve Demokrasi partisi, yani kısa adıyla Bdp, yerel seçimlerden önce aday belirleme konusunda özellikle Ergani konusunda çok hassas davrandı. Çünkü bir önceki başka oldukça iyi hizmet etmiş ve her tarafı mükemmel bir hale etirmişti. Onun yerine seçilecek aday doğru seçilmeli ve yanlış yapılmamalı idi.

Uzun süren aday başvurlarını parti tek tek ve sabırla inceleyerek bir çok aday adayını eledi. Partiye o kadar çok başvuru yapılmıştıki herkes nasıl bir sonuçla çıkılacağını merakla bekliyordu. Gerçi kim seçilirse seçilsin nasıl olsa Ergani kentinde Bdp adayı seçilecekti ama başkan adayı seçmek önemli idi. Çünkü seçilecek kişinin insanları yönetebilme kabiliyeti olması çok mühim bir konudur.

Nihayet en son Aygün Taşkın isminde karar kılındı ve halkın tevecchüne sunuldu. Aygün Taşkın ismi halk tarafından oldukça benimsendi ve kabul gördü. Sevgili adayımız şimdiden yerel seçim çalışmalarına başlamış durumda. İşini sıkı tutup alabileceği en yüksek oyu almak için geceli gündüzlü ekibiyle beraber çalışmaktadır. Hayırlısı olsun diyelim.

Sizinde Bdp Ergani Başkan Adayı Aygün Taşkın hakkında yorumlarınız varsa lütfen bu sayfaya yazınız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir