Son Dakika
31 Ağustos 2016 Çarşamba

Bdp İpekyolu Adayını Şölenle Tanıttı

03 Ocak 2014 Cuma, 21:30
Bdp İpekyolu Adayını Şölenle Tanıttı

30 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala, Van Bdp İl Teşkilatı adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Bugünde İpekyolu Adayı Aygül Bidav törenle halka tanıtıldı.

Tuşba, Edremit, Gevaş’ta adaylarını tanıtan Van BDP İl Teşkilatı bugünde İpekyolu adayı Aygül Bidav’ı vatandaşlara tanıttı.

İçerisinde Van Milletvekili Özdal Üçer, BDP İl Eş Başkanı Musa İtah, Van Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bekir Kaya, Bostaniçi Belediye Başkanı Nezehat Ergüneş, BDP İpekyolu Eşbaşkan Adayı Aygül Bidav, parti yöneticileri ve eşbaşkan adaylarının yer aldığı kalabalık grup ilk olarak Bdp Van İl binasının önünde toplandı. Buradan toplu halde Bdp İpekyolu İlçe binasının önüne doğru yürüdüler.

Burada halka seslenen aday Aygül Bidav: Van’ın tarihi bir kent olduğunu belirterek, kendilerine tarihi bir görev verildiğini, halkla birlikte belediyeyi yöneteceklerini söyledi.

Bidav’dan sonra söz alan Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bekir Kaya ise şöyle konuştu: “Tüm ilçelerimizde büyük bir coşku bekliyoruz. Ancak en büyük coşkuyu elbette İpekyolu ilçemizde bekliyoruz. Adayımız yaşamın tüm alanlarında özgürlük için mücadele etti. Şimdi de burada mücadeleye devam etmek için aday oldu” dedi.

Bdp İpekyolu Adayını Şölenle Tanıttı

Bdp İpekyolu Adayını Şölenle Tanıttı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir