Son Dakika
24 Ağustos 2016 Çarşamba

Bir Yusuf Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor

24 Ocak 2014 Cuma, 22:00
nerede çekiliyor

Bir Yusuf Masalı Dizisi fanları uzun süredir bu soruyu kendilerine soruyorlar. Dizi acaba nerede çekiliyor?

Bir Yusuf Masalı Dizisi İstanbul’da çekilmekte ve her hafta büyük bir ekiple çalışmaktadırlar.

Sizlerinde bu dizi hakkında yorumlarınız veya sorularınız varsa bu sayfaya yazın hemen yayınlayalım ve sonra cevaplayalım.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Trt1’de Pazar günleri yayınlanan bu dizi, saat 19:55’te yayınlanmakta ve her hafta birbirinden çarpıcı ve akıcı senaryosu ile izleyenleri tekrar izlettirmektedir. Bu dizi için çok şahane betimlemesi yapanların sayısı ise hayli fazla.

Bu makalemizde sizlere şu soruya cevap aramaya çalışacağız. Bir Yusuf Masalı Dizisi nerede, nerede çekiliyor, nerede çekilmektedir, nerde çekiliyo gibi bazı sorular fanlar tarafından sorulunca bizlerde yardımcı olmaya çalışalım dedik.

Aslında dizimiz başladığımızdan beridir almış olduğu yüksek reytingler ile hem oyuncuların hem kanalın hemde izleyenlerin takdirini topladı. Hal böyle olunca bazı detaylara dikkat eden kullanıcılar ise dizi hakkında daha fazla bilgi toplamak istediler. Sevdikleri bu güzel dizinin nerede çekildiğini bilmek haliyle onların isteklerinden biri olacaktır.

Normalde Türk dizilerimizin bu sezon şansları pek yaver gitmiyor çünkü pek çok dizi yeni sezona bomba gibi girmesine rağmen daha sonra reyting alamadığı için gittikçe gözden düşmekte ve yayından kalkmaktadır. Bundan dolayı dizi izleyicileri asla ve asla kendi dizilerinin yayından kalkmasını istememektedirler.

Incoming search terms:

  • yesil deniz dizisi nerede çekildi
  • bir yusuf masalı nerede çekiliyor
  • yeşil deniz nerede çekildi
  • yusuf dizisi nerde çekilmiş

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir