Son Dakika
26 Ağustos 2016 Cuma

Cinayet Zehra Kaya Nurgül Yeşilçay

23 Aralık 2013 Pazartesi, 20:46
Cinayet Zehra Kaya Nurgül Yeşilçay

Kanal D ekranlarında yayınlanan Cinayet Dizisi başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay, Dizide Zehra Kaya isminde bir karakteri canlandırıyor.

Nurgül Yeşilçay dizide rol gereği Cinayet büroda çalışan tek kadın komiserdir. Bayan olması hasebiyle kimse onun bu işi layıkıyla yapacağına inanmazken, o dürüstlüğü ve cesareti ile erkekleri bile kendine hayran bırakan bir tiptir.

Olaylarda göstermiş olduğu altıncı hissi ile neredeyse aldığı tüm olayları çözebilme becereisini göstermiştir. Dizide Zehra Kaya isimli çift yıldızlı bir komiserdir Nurgül Yeşilçay.

Çok çalışkan, işinin ehli ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışan biridir. Son işinde ise duygusallığına yenik düşer ve bu son davam diyerek bu işide yapmaya çalışır.

Nurgül Yeşilçay özellikle son yıllarda rol aldığı dizilerin neredeyse tamamında hayal kırıklığı yarattı. Hiç bir dizisi izlenmedi ve reytingler hep kötü sonuçlar aldı. Bu dizi onun kariyeri için çok önemli. Reytinglerde alacağı bir başarı hem moralini yerine getirecek hemde onu bir adım öteye taşıyacak izleyicinin önünde. Umarız bu dizide bebek işi dizisndeki gibi pasif rol oynamaz.

Sizinde oyuncu hakkında görüşleriniz varsa lütfen yorum olarak yazın.

Cinayet Dizisi Zehra Kaya Nurgül Yeşilçay

Cinayet Zehra Kaya Nurgül Yeşilçay

Cinayet Zehra Kaya Nurgül Yeşilçay

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir