Son Dakika
30 Ağustos 2016 Salı

Eskişehirspor 4-1 Belediye Vanspor Maçı Özeti Golleri

05 Aralık 2013 Perşembe, 17:21


Eskişehirspor 4-1 Belediye Vanspor Maçı, Vanspor deplasman fark ile yenildi. BU sonucun ardından Türkiye Kupasına veda ettik.

Eskişehirspor 4-1 Belediye Vanspor Maçı

Eskişehirspor Belediye Vanspor maçının ilk yarısı oldukça sakin başladı. Eskişehirspor yavaş ama etkili oynadı ve ilk golünü Bienvenu ile 9.dakikada yakaladı. Sonra ise gollerine devam etti. 12.dakikada Coşku ile skoru 2-0 yapan Eskişehirspor 42.dakikada Adem Kara ile skoru 3-0 yaptı ve maçın ilk yarısı böyle bitti.

Maçın ikinci yarısı ise Belediye Vanspor gerçekleştirmiş olduğu oyuncu değişiklikleri ile biraz daha toparlanıp iyi oynasada beklediği golü bir türlü bulamadı. 65.dakikada Eskişehirspor yine Bienvenu ile skoru 4-0 yapdı…

GOOOLLLLLLL

Belediye Vanspor85.dakikada Aykut Çiftçi ile skoru 4-1 yaptı ve tribünlerde az sayıda olan Vanlı taraftarların sesleri adeta yeri göğü yıktı. Her yer Van van van diye inledi. Bugolden sonra Vansporlu oyuncular çok ümitlendi ve maça daha iyi asılmaya başladılar.

Maç bu sonuçla bitti ve Vanspor Ziraat Türkiye Kupası 4.turunda elendi. Biz yinede seni çok seviyoruz ve her zaman destekliyoruz Vanspor.

Eskişehirspor 4-1 Belediye Vanspor Maçı Özeti Golleri

Eskişehirspor 4-1 Belediye Vanspor Maçı Özeti Golleri

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir