Son Dakika
28 Ağustos 2016 Pazar

GS Juventus maçı ne zaman hangi kanalda

01 Aralık 2013 Pazar, 23:27
GS Juventus maçı

GS Juventus maçı, 10 Aralık Salı günü Türk Telekom Arena Ali Samiyen spor Kompleksi’nde oynanacak maç Star tvden naklen yayınlanacak.

GS Juventus maçı

Bilindiği üzere 2 yıldır  şampiyonlar ligi maçlarını Doğan ve Doğuş grubuna veren Galatasaray bilhassa yayın gelirlerinden büyük paylar kazanıyor.

Doğuş yayın grubu tarafından Star tv den salı günü  verilen maçları Doğan yayın grubundan D-smartın Çarşamba günü Tük Telekom arenada oynan maçları takip ediyor.

Star tv de yayınlanan tüm maçları herkes şifresiz izleyebilirken, bilhassa D-smart dan yayınlanan maçlara isyan eden taraftarlar Van da gösterim yapılan az sayıdaki kafede izleme olanağı buluyor.

Türkiye kupasında Gaziantep bşb sporla ardından ligde Elaziğ la maç yaparak zorlu maç fikstürüne girecek Galatasaray her ne kadar Avrupa da ilk 10 a gireceğiz parolasıyla hareket etsede ligde de bilhassa rakipleri Fenerbahçe,Beşiktaşın hatta Kasımpaşa ve Trabzon un bile gerisinde kalma korkusuyla tüm ümitlerin Şampiyonlar ligi veya Uefa Avrupa ligi ne döneceği bir haftada maçı izleyebilme keyfinin yaşayacaklar. Spor

GS Juventus maçı

GS Juventus maçı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir