Son Dakika
01 Eylül 2016 Perşembe

Her Sevda Bir Veda Dizisi Konusu Hakkında

24 Ocak 2014 Cuma, 22:32
Her Sevda Bir Veda Dizisi Konusu

Her Sevda Bir Veda Dizisi Konusu, Show Tv’nin şimdiden fenomen olan dizisi hakkında bu makalemizde sizlere bilgi vereceğiz.

Öncelikle Her Sevda Bir Veda dizisine geçmeden önce yönetmenler Ulaş Güneş Kaçargil ve Dilek Keser’e böylesine şahane bir diziyi bizlere izlettikleri için çok teşekkürler. Dizinin çekim kalitesi ve görüntüleri filan şahane. Yönetmenlerin hayli üzerinde durdukları ve işlerini iyi yaptıkları kesin.

Dizinin konusu hakkında merak ettiklerinize gelince şöyle açıklayalım. Dizide Yusuf genç biridir ama fakirdir. Filiz diye genç bir kızı çok sever ve aşık olur. Yalnız arada bir sıkıntı vardır. Filiz çok zengin ve kendisi ise çok fakirdir. Filiz üvey abisi vardır ve oda dizide etkin rol alacaktır.

Dizinin farkı ise özellikle kalabalık bir kadroya sahip olmasıdır. İzleyiciler genellikle kalabalık kadrolu diziler pek sevmez ama bize öre bu diziyi sevecekler çünkü dizide sağlam bir senaryo ve gerçek aşk vardır. Dizide Yusuf rolünü Nik Xheliaj (fakir genç) oynarken, Filiz Kocadağ rolünü ise Elif Atakan (zengin kız) oynamaktadır.

Her Sevda Bir Veda Dizisi Konusu böyle işte arkadaşlar. Sizlerinde dizi hakkında yorumları varsa lütfen sayfaya eklesin.

Her Sevda Bir Veda Dizisi Konusu

Her Sevda Bir Veda Dizisi Konusu

Her Sevda Bir Veda Dizisi Konusu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir