Son Dakika
26 Temmuz 2016 Salı

İspanya İtalya Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

27 Şubat 2014 Perşembe, 22:00
İspanya İtalya Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Uluslar arası dostluk maçı olan İspanya İtalya Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman, ne zaman başlayacak, hani gün oynanıyor bilgisi bu sayfada.

Dünya Kupasına yaklaştıkça kupaya katılan milli takımlar dünya kupasında en iyi şekilde performans gösterebilmek için hazırlık maçları oynuyorlar. Katılamayan milli takımlar ise üzüntülü olsalar bile en azından birlikteliğimiz bozulmasın diye hazırlık maçı yapmayı ihmal etmiyorlar. Bu kapsamda oynanan hazırlık maçlarından biride İspanya İtalya Maçı olarak herkes izleyecek.

İspanya İtalya Maçı 5 Mart Çarşamba günü saat 23:00’da oynanacaktır. Maçta her iki takımada başarılar diler, iyi olanın kazanmasını ümid ederiz. Fakat otoriteler bizim kadar iyimser değil. Onlar daha çok istatistiklere ve takımların form durumlarına bakarak karar veriyorlar. Otoritelere göre bu maçı kesinlikle İspanya kazanacak. Fakat rakip takımda hayli zorlayacak ve maç müthiş çekişmeli geçecek.

İspanya İtalya Maçı Kim Kazanır?

Otoritelere göre İspanya İtalya Maçı üst bitecek. Fakat bildiğiniz gibi çoğu zaman bahis siteleri kullanıcılarını yanıltırlarki onlar kaybetsin ve kendileri kazansın diye. Siz yinede temkinli olun derim ben.

İspanya İtalya Maçı,İspanya İtalya Maçı Hangi Kanalda,İspanya İtalya Maçı Saat Kaçta,İspanya İtalya Maçı Ne Zaman,İspanya İtalya Maçı izle,İspanya İtalya Maçı maçı izle,İspanya İtalya Maçı canlı izle,İspanya İtalya Maçı online izle,İspanya İtalya Maçı özeti,İspanya İtalya Maçı golleri,İspanya İtalya canlı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir