Son Dakika
31 Ağustos 2016 Çarşamba

Kara Para Aşk Dizisi Konusu Hakkında

02 Şubat 2014 Pazar, 10:40
Kara Para Aşk dizisi

Atv ekranlarında yayınlanan Kara Para Aşk Dizisi Konusu,Kara Para Aşk Hakkında bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Uzun süreden beridir kanallarda yayınlanmayan gerçek bir olay kurgusu ve hırs peşinde olan insanların dizisi nihayet yayınlanıyor. Kara Para Aşk, elmasların peşinde koşuşturan 3 farklı insan tipini konu alıyor.

Kara Para Aşk Dizisi Konusu

Dizinin konusu çalınan elmasların peşinden koşan Ömer, Elif ve Tayyar’ın hikayesini konu alıyor. Ömer öldürülen nişanlısının katilini bulmak için elmasların peşindedir. Elif, öldürülen babasının borçlarını ödemek ve kız kardeşi rehin tutulduğu için elmasların peşindedir. Tayyar ise Elmasların asıl sahibidir ve elmaslar ondan çalınmıştır.

İşte bu 3 farklı insanın elmasların bulunması için kesişen hayat hikayelerini anlatıyor Kara Para Aşk dizisi. Öyle bir macera yaşanacak ki dizide, elmaslar için hem kan dökülecek hemde yeniden filizlenen büyük bir aşk yaşanacak. Bu aşk meyve verecek mi? yada filizlenmeden Tayyar tarafından söndürülecek mi bilinmez ama müthiş bir dizi bizleri bekliyor.

Kara Para Aşk Hakkında

Kara Para Aşk Dizisi hakkında eminiz bir çok site aslı astarı olmayan şeyler yazıyor ama sizler hiç birine itibar etmeyiniz. Özellikle dizi oyuncularının aldığı yüksek ücretlerden bahsediliyor ama bunlar onların zaten doğal hakkı. Tecrübeli oyuncuları bir araya getirmek kolay değil.

Dizi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Kara Para Aşk dizisi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir