Son Dakika
27 Ağustos 2016 Cumartesi

Not Defteri Dizisi Konusu Hakkında

17 Mart 2014 Pazartesi, 16:21
Not Defteri Dizisi Konusu Hakkında

Fox Tv ekranlarında yeni sezon dizilerinden biri olan Not Defteri Dizisi Konusu Hakkında isimli makalemiz ile karşınızdayız. Son zamanlarda ve pek tabi özellikle Arka sıradakilerden sonra Tv’de pekte ciddi bir lise dizisi göremez olmuştuk. Not Defteri sanırız bu boşluğu kapatacak. Gerçiönceki günlerde Boynu Bükükler Dizisi Kanal D tarafından yayınlandı ama o dizi daha çok komedi üzerine tasarlanmış. Not Defteri ise erçek hayattan kesitler sunan ve oldukça ciddiçekilen bir dizidir.

Yapımcılığını Avşar filmin üstlendiği ve yönetmenliğini Ilgaz Giritlioğlu’nun yapacağı bu lise dizisinde Melisa Toros,Fatih Al, Ebru Özkan, Merve Oflaz gibi dizi dünyamızın yeni enç aktör ve aktrisleri rol alıyor. Kariyerleri adına büyük çıkış yapması beklenen bu isimler ile yola çıkacak olan Fox Tv, büyük reyting vanhaberleri.com.tr, kaygıları taşımaktadır. Fox Tv özellikle yayın hayatına son verdiği Sana bir sır vereceğim dizisinden sonra bu diziden çok büyük ümitler beklemektedir. Zira alacağı bir başarı dizinin devamı adına çok önem taşımaktadır.

Not Defteri Dizisi Konusu

Gelelim Fox ekranlarında Pazartesi’den itibaren izleyeceğimiz bu dizinin konusuna. Dizi İstanbul’da Dersaadet isimli bir lisede geçmektedir. Lisenin bulunduğu mahalle normalde fakir bir mahalle olmasına rağmen sonradan toplu konutların yapılması ile beraber zengin ailelerde yerleşmiştir. BU ailelerin çocuklarıda yine bu liseye gidince okuldaki gelir dağılımdan gözle görülür bir şekilde ayrışma olmuştur. Bir tarafta zengin aile çocukları bir grup oluştururken, diğer tarafta ise fakir aile çocukları başka bir grup oluşturmuştur. Bu iki farklı sosyal sınıfın çocukları durmadan bir birleri ile kavga ediyorlar ve asla geçinemektedirler.

Özellikle Eemen ve Ufuk isimli öğrenciler grup liderleri olarak sürekli milleti gaza getirmekte ve kavga çıkması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Tabi çocuklar arasında sadece kavga yoktur. Aynı zamanda müthiş vanhaberleri.com.tr, derecede aşklarda yaşanmaktadır. Bazı fakir çocukların zengin kızlarla çıkması olay konusu haline getirilmiştir. Sadece fakir erkek öğrenciler değil, aynı zamanda zengin erkek öğrencilerde bazı fakir kızlarla çıkmaya başlayınca mahallede dedikodu almış başını gitmiştir.

Not Defteri Hakkında

Tüm bu olaylar yaşanırken birde okula yeni bir Edebiyat öğretmeni atanmıştır. Mahir Soysal adındaki bu edebiyat öğretmeni aslında İstanbul’a özellikle tayin istemiştir. Çünkü yıllar önce boşandığı eski eşi küçük kızı Zeynep2i Mahir hocadan saklamıştır. Mahir Soysal hoca ise onlara ulaşabilmek için bu okula özellikle tayin istemiştir. Okul ageldiğinde ise gördüğü manzara onu şok ettirmiştir. Çünkü okulda disiplin ve intizam sıfırdır. İlk derse girdiğinde gır gır vanhaberleri.com.tr, şamata almış başını gitmiştir. Mahir hoca ise girdiği tüm derslerde kendine göre kurallar bırakınca öğrenciler ile arası iyice papaz olmuştur. Kendine yeni düşmanlar edinmiştir anlayacağınız.

İşte Not Defteri Dizisi konusu budur arkadaşlar. Biz size kısaca özetledik. Sizinde özellikle eklemek istedikleriniz varsa lütfen bu sayfaya yorum olarak yazınız.

Teşekkürler. / Vanhaberleri.com.tr

Not Defteri Dizisi Konusu Hakkında

Not Defteri Dizisi Konusu Hakkında

Incoming search terms:

 • not defterı hakkında bılgı
 • not defteri konusu
 • Not defteri hakkında

3 Yorum

 1. sana ne leeeennnn

  21 Mayıs 2014 at 15:06

  güzel ama ufuk olmasa çok güzel ilişkileri olurdu yaaaaaaa;-*

 2. ebru

  9 Mayıs 2014 at 00:57

  seti kaçta başlıyo ve ne zamn çekiliyo?

 3. zehrababayeva

  14 Nisan 2014 at 15:33

  super kino benim ecemandan xowum gelir

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir