Son Dakika
25 Ağustos 2016 Perşembe

Not Defteri Dizisi Reytingleri

17 Mart 2014 Pazartesi, 20:00
Not Defteri Dizisi Konusu Hakkında

Sevgili fanlar bu yazımızda sizlere Not Defteri Dizisi Reytingleri Analizi ve sentezi yapacağız. Son zamanların bu en harika lise dizisi için söylenecek o kadar şey var ki nereden başlasak bilemiyoruz.

Not Defteri Dizisi bildiğiniz gibi Fox Tv’nin yeni sezon lise dizilerinden biri ve özellikle yüksek reyting alınması için hazırlandı ve tasarlandı. Kanal D ekranlarındaki Güneşi Beklerken dizisinin tahtını yıkmak için ve Pazartesi gecelerine damga vurmak için yapılan bu diziden kanal yönetimi vanhaberleri.com.tr, inanılmaz derecede beklentisini yüksek tuttu. Aslına bakarsanız bu yoğun emek çalışmalarının sonuçlarınıda alacak gibi. Çünkü dizinin ilk bölümüyle alakalı henüz 2 fragman yayınlanmasına rağmen gerek kanal sayfasında gerekse de Yotube’den on binlerce kişi izledi. Buda gösteriyor ki Not defteri dizisi baya bir reyting alacak.

Bu dizide özellikle Edebiyat öğretmeni Mahir SOysal’dan bahsetmek istiyoruz. Onun o idealist tavırları ve öğrencilerine olan yaklaşımı bir çok öğrencinin geleceğinin ışıldamasına yol açacak. Gerçi onun bu tavırlarından bazı öğrenciler müthiş derecede rahatsız olacaklar ve onu engellemeye çalışacaklar ama o yılmayacak ve bildiği doğrulardan taviz vermeyecek.

Sizinde Not Defteri Dizisi Reytingleri hakkında yorumlarınız ve söylemek istedikleriniz varsa lütfen bu sayfaya yazınız ve herkes okusun. Bizlerde hemen yanıt verelim. Çok teşekkürler.

Incoming search terms:

  • not defteri saat kaçta
  • dizi reytingleri
  • not defteri reyting
  • not defteri reytingleri

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir