Son Dakika
26 Ekim 2014 Pazar

O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında

31 Aralık 2013 Salı, 08:42
O Hayat Benim Dizisi Konusu

O Hayat Benim Dizisi Konusu, Fox Tv yakında yeni bir dizi ile ekranlara bomba gibi gelmeye çalışacak. Müthiş bir aşk hikayesi olacak.

Fox Tv bildiğiniz gibi bu yılın henüz başında bir sürü yeni sezon dizisi yapmasına rağmen reytinglerde bir türlü istediği soonuçlara ulaşamayınca yılmadı ve yeni bir dizi işine girdi. Ama bu seferki farklı olacak gibi çünkü başrollerde kızların delisi olduğu Keremcem ve Erkekler için süper güzel Ezgi Asaroğlu var.

Bu iki deneyimli oyuncunun oynadığı dizi bize göre büyük bir ihtimalle reytinglerde istediği yere gelecektir. Gerçi gelmezse zaten hemen kanal yayından kaldırıyor. Neyse efendim bu ikili içinde dizi çok önemli. Zira başarılı olurlarsa kariyerleri için mükemmel olacak ve bundan sonra hemen her dizide oynama hakkı elde edecekler. Başarısız olurlarsa ikisi içinde kötü günler bekliyor diyebiliriz.

O Hayat Benim KOnusuna gelince. Dizide Zeynep ismindeki Ezgi Asaroğlu, fakir olması hasebiyle bir yandan üniversite okurken diğer yandan Pastahanede çalışmaktadır. Keremcem ise çok zengin va yakışıklı Efe isimli bir şirket sahibini canlandırmaktadır. Efe’nin arada bir takıldığı bu pastanede Zeynep il tanışır ve ona aşık olur. Zeynep için artık sınıf atlama zamanı gelmiştir.

Fakat hiç ummadıkları bazı gelişmeler yaşanır. Nedir bu gelişmeler peki. Oda bu ikilinin aşık olmasını istemeyen bazı yakınları, onları ayırmak için ellerinden geleni yapar. Kimi zaman başarılı olsalar da aslında hep aşk kazanır.

O Hayat Benim Dizisi Konusu

O Hayat Benim Dizisi Konusu

O Hayat Benim Dizisi Konusu

Incoming search terms:

  • o hayat benim dizisi
  • O hayat benim hikayesi
  • benım konus
  • o hayat benim buse sürme
  • fox oheyat benim
  • foxta o hayat benimde oynayan numaranın adı ney
  • O hayat Benim hikaye
  • O hayat benim konusu kim kimdir
  • o hayat benimde oynayan yesilcam oyuncusu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>