Son Dakika
04 Mart 2015 Çarşamba

Odessa Gece Hayatı ve Kulüpleri

16 Ocak 2014 Perşembe, 21:01
Odessa Gece Hayatı

Bu makalemizde sizlere birebir tecrübemiz olan Ukrayna Odessa Gece Hayatı, Odessa Eğlence Hayatı ve Odessa Geceleri hakkında bilgi vereceğiz.

tam 1 hafta önce döndüm Odessa’dan 13 gün kaldım.

İlk gün Hostel’de kaldım 17$ civarı. 2 gün 1 aylık ev tuttum 500$’a (Liman merdivenlerinin hemen yanında). İngilizce bilenler var, evi ingilizce konuşarak buldum ve tuttum mesela.

Ama 1 aylık kiramı vermiş olmama rağmen 13 gün sabredebildim Odessa’da.

Elini sallasan Türk’e çarpar. Yabancı bir ülkede Batum’dan sonra en fazla Türk gördüğüm şehir. Türkler bokunu çıkarmış şehrin. Kızlar artık Türk gördümü yolunu değiştirmeye başlar olmuş.

Yedir, içir dobre vecher olayı çok fazla. Mekanlar pahalı, 1 tek wiski-kola 20-25 TL, 1 bira 8-10 TL mekanlarda. Türkiye’de de aynı para. O fiyatlara eğlenecek olduktan sonra neden Ukrayna’ya gideyim? Paralı o.pu götürcek olduktan sonra ne gerek var binlerce TL harcamaya, Türkiye’de de var ve 500 TL gibi bir meblağa çok güzel bir yabancı hatun götürebilirsiniz Türkiye’de 5 Bin TL’ye gerek yok.

Tabi şunlar var; şehirde striptiz clubleri, erotik masaj salonları, belli bölgeleri mesken tutmuş o.puları gibi bolca seçenek var. Ama tarz meselesi, ben pek bunları sevmediğim için sarmadı.

13 günde kira dahil yaklaşık 5 bin TL para harcadım ve 1 tane paralı o.pu ile 1 erotik masaj salonu deneyim dışında bir seksüel aktivitem olmadı. Paladium, Morgan Club gibi birkaç populer mekanda takıldım. Paladium’a 2 kez gittim, ilk gittiğimde 400$, 2. gittiğimde 100$ kadar para harcadım ve karavana. Sadece ben değil, orada birkaç yıldan beri yaşayan Türkler vardı onlarla takıldık. Onlarda karavana. Hatta yıllardan beri orada öğrenci olan bir çocuk tanıştığımız kızlara ben yunanım diyordu (farkında yani Türk’üm dese alamayacağının) ki yemiyordu (tüm yabancılara karşı aynılar galiba). Kısacası 5 yıldan beri orada yaşayan genç-yakışıklı çatır çatır rusça bilen bir çocuk bile, Paladium gibi bir makanda en ön masaya oturmuş, wiski şişesi, meyve tabağını masaya koymuş halde kız kaldıramıyorsa mekandan, 5-10 günde hiç şansınız yok demektir. (Dil problemi olanları hiç söylemiyorum bile).

Kiev ve Lviv’e de gitmeyi düşünüyordum ama Kiev ve Lviv’e göre adı daha az duyulmuş olan Odessa’yı gördükten sonra Kiev ve Lviv’e gitmeye hiç gerek yok diyerek Türkiye’ye döndüm.

Özet olarak dediğim gibi tarz meselesi, paralı o.pular, striptiz clubleri, erotik masaj salonları gibi şeyleri seviyorsanız eğlenebilirsiniz Odessa’da çünkü bolca çeşit var. Ama ben gidicem clublerde akıcam kopucam, mekanlardan kız ayarlayıp aşk-meşk-çiçek-böcek takılıcam diyorsanız şans vermeye, para ve zaman harcamaya değmez Odessa.

Odessa Gece Hayatı

Odessa Gece Hayatı

Incoming search terms:

  • odessa gece hayat
  • odessa gece hayatı
  • odessa gece kulüpleri
  • odessa kız
  • odessa masaj salonları
  • Odessa Kızları Ve Gece Hayatı
  • odessa gece clubleri
  • odessa da masaj
  • odessa gece hayatı 2014
  • odessa da gece hayatı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>