Son Dakika
28 Ağustos 2016 Pazar

Pazar Gezmesi Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

27 Şubat 2014 Perşembe, 14:47
Pazar Gezmesi Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Nazlı Ilıcak’ın yepyeni programı Pazar Gezmesi Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman bilgisini bu sayfada sizlere sunmaktan gurur duyarız.

Siyaset ve Politikanın efsane yazarlarından Nazlı Ilıcak bu aralar yepyeni ve formatı çok farklı bir programla ekranlarımıza konuk oluyor. Zannedersek politika ile artık daha az ilgilenecek yada siyasi tartışmalar onu çok yordu. Programın adı Pazar Gezmesi ve her hafta Pazar günü saat 13:00’da Kanal D ekranlarından naklen yayınlanacak.

Peki Nazlı hanım neler yapacak bu programda. Yani format nasıldır, neler olacak? Nazlı Ilıcak hanımefendi her pazar günü öğlenden sonra ülkemizde ün yapmış bir ünlünün evine konuk olacak ve onunla program yapacak. Kimi zaman eğlenceli, kimi zaman müzikle dolu ve tabi kimi zaman siyaset ve politikayla….

Nazlı Ilıcak Kimdir?

Nazlı ılıcak 2002 Ak Parti’nin kuruluş yıllarından itibaren uzunca bir süre iktidara destek vermiş, fakat son yıllarda cereyan eden siyasi gelişmeler üzerine bu desteğinden vazgeçmiştir. Bunun üzerine çalıştığı kurumlardan ya kovulmuş yada kendi isteği ile istifa etmiştir. Pazar Gezmesi program ile ekranlara yeni bir soluk getireceğinden şüphemiz yoktur.

Pazar Gezmesi Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Pazar Gezmesi Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir