Son Dakika
26 Ağustos 2016 Cuma

Real Madrid Bayern Münih Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

12 Nisan 2014 Cumartesi, 14:16
Real Madrid Bayern Münih Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Şampiyonlar Ligi Yarı Final ilk maçında karşılaşacak olan Real Madrid Bayern Münih Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz. Bakalım bu sezon Şampiyonlar liginde attığı 14 golle halen gol kralı olan Cristiano Ronaldo’nun Bayern için sürprizleri var mı yoksa, Ribery ve Robben’in formasını terlettikleri takımları Real Madrid’e ummadığı bir sürpriz yapabilecek mi?

Real Madrid Bayern Münih Maçı

Real Madrid Bayern Münih Maçı 22 Nisan 2014 Salı günü saat 21:45’te Star Tv’den naklen,canlı ve kesintisiz, şifresiz olarak yayınlanacaktır. Maçı ayrıca Azerbaycan kanalı olan Idman Azerbaycan kanalından da şifresiz olarka izleyebilirsiniz.

Önceki gün çekilen kurada belkide kimse bu iki devin karşılaşacağını ummuyordu. Bir tarafta İspanya temsilcisi ve Los Galaktikos takımı diye anılan Real Madrid, diğer tarafta ise Almanya temsilcisi ve panzer diye isimlendirilen Bayern Münih. Bildiğiniz giib Bayern Münih takımının 2-3 senedir kupalara koyduğu amborga sayesinde kimse hiç bir takım kupa alamıyordu. Tüm kupaları Almanlar kazanıyordu. Boşuna dememişler top döner dolaşır yine Almanlar kazanır diye.

Peki bu seferde yine her yıl olduğu gibi Almanlar kazanacakmı. Fakat bize göre bu sefer işler değşebilir. Çünkü karşılarında ok formda olan bir dev takım var. Ronaldo ve Bale’nin formasını giydiği bu takım bizce bu sefer Bayern Münih’i eleyebilir.

Real Madrid Bayern Münih Kim Kazanır

Futbol otoritelerine göre bu maçı kesinlikle Bayern Münih kazanacak ama bize göre bu tahmin yanlış. Çünkü bu sefer maç Real Madrid’in sahasonda oynanmaktadır. Real sahasında oynamanın avantajını bize göre sonuna kadar kullanacak ve rakibini en az 2 farkla yenecektir diye düşünüyoruz.

Bizim yorumumuz bu şekilde. Sizlerinde yorumunuzu bekliyoruz.

Real Madrid Bayern Münih Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Real Madrid Bayern Münih Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Incoming search terms:

  • real madrid bayern münih maçı hangi kanalda
  • b münih real madrid maçı hangi kanalda
  • bayern münih real madrid maçı hangi kanalda
  • real madrid bayern münih hangi kanalda
  • real madrid bayern münih maçı hangi azeri kanalında
  • real madrid bayern münih maçı ne zaman

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir