Son Dakika
30 Ağustos 2016 Salı

Real Madrid Borussia Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

23 Mart 2014 Pazar, 10:58
Real Madrid Borussia Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final İlk maçında Real Madrid Borussia Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman başlayacak hangi gün bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

Real Madrid Borussia Dortmund Maçı 2 Nisan Çarşamba akşamı saat 21:45’te yayınlanacak ve ülkemizde ne yazık ki şifreli bir platform olan D-Smart Ntvspor Hd kanalından yayınlanacak. Bu süper maçı şifresiz izlemek isteyenler ise Idman Azerbaycan kanalından rahatlıkla izleyebilirler. Idman Azerbaycan kanalının Biss key şifresi ise 345345cc345345cc olarak uydu cihazınıza girmelisiniz. Aksi halde şifre isteyebilir. Tüm bunların dışında çift çanağı olanlar takımların kendi ülkelerinin kanallarından da izleyebilirler.

Şampiyonlar ligi çeyrek final Kuraları çekildiğinde Borussia Dortmund takımının Real Madrid’e rakip olarak çıktığı görülünce özellikle Madrid temsilcisinde büyük bir sevinç yaşandı. Bunun nedeni Borussia Dortmund takımının hem ligde hemde Şampiyonlar ligindeki son zamanlarda gösterdiği kötü performans bir neden olsa bile asıl neden Real Madrid’in acı bir intikam alacak olmasıdır. Bildiğiniz gibi önceki yıl yine bu iki eşleşmiş ve Borussia Dortmund, Los Galaktikos takımı Real Madrid’i eze eze yenip turu geçmişti.

Şimdilerde ise yine aynı takımlar eşleşti. Fakat işler bu sefer biraz daha karışık. Çünkü Borussia Dortmund şu sıralar inanılmaz derecede takım halinde üstelik kötü oynuyorlar. Neredeyse kazanabildikleri maç sayısı çok az. Onların aksine Real Madrid ise son zamanlarda inanılmaz derecede güzel top oynuyor. Önüne çıkan tüm rakiplere gol yapdırmasını iyi biliyor. Üstüne birde Portekizli yıldız Ronaldo’nun muhteşem formda oluşu eklenince Borussia Dortmund takımının işi çok zor görünüyor.

MAÇ İZLEME KANALLARI

Kanal 1 – Kanal 2 – Kanal 3 – Kanal 4 – Kanal 5 – Kanal 6

Real Madrid Borussia Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Real Madrid Borussia Dortmund Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Incoming search terms:

  • real madrid borussia dortmund maçı hangi kanalda
  • real madrid dortmund maçı hangi kanalda
  • real madrid borussia dortmund
  • b dortmund real madrid maçı hangi kanalda
  • real madrid b dortmund maçı hangi kanalda
  • real madrid borussia dortmund hangi kanalda
  • borussia dortmund real madrid maçı hangi kanalda
  • real madrid borussia dortmund maçını veren kanallar
  • real madrid-dortmund maçı hangi kanalda
  • real madrid dortmund hangi kanalda

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir