Son Dakika
31 Ağustos 2016 Çarşamba

Vatan Bilgisayar Van’da İzdihama Neden Oldu

27 Aralık 2013 Cuma, 16:07
Vatan Bilgisayar Van'da İzdihama Neden Oldu4

Vatan Bilgisayar Van’da, Ülkemizin önemli teknoloji markalarından Vatan Bilgisayarın Van’da açtığı mağazası ilk iş gününde izdihama neden oldu.

Vanlılar mağazanın ilk günü büyük indirimler olacak kanaati ile gittiği mağazada birbirlerini ezdiler. Van için aslında çok şaşırtıcı bir durum bu. Zira şehrimizin ekonomik statüsü belli olmasına rağmen bir iş yeri mağazasının hınca hınç dolu olması ve ürünler için vatandaşların bir birlerini ezmesi bir ilk diyebiliriz.

Resimlerden de göreceğiniz üzere ürünlerini satın alan vatandaşlar kasalara yoğunlaşın da kasalarda yığılmalar oldu ve kasalar uzun süre çalışamadı. Mağazanın tüm ürünleri ilk gün olmasına rağmen tükenme noktasına geldi. Bu tip görüntüleri Amerikan haberlerinden aşinayız ama bizde olması bir o kadar garip!

Vatan Bilgisayar Van’da

Vatan Bilgisayar Van'da İzdihama Neden Oldu Vatan Bilgisayar Van'da İzdihama Neden Oldu2 Vatan Bilgisayar Van'da İzdihama Neden Oldu3 Vatan Bilgisayar Van'da İzdihama Neden Oldu4

Incoming search terms:

  • vatan bilgis
  • van vatan bilgisayar
  • vatan bilgisayar

Yorum

  1. CAHIT

    27 Aralık 2013 at 16:38

    bir ılk demesi benı şaşırtı normal bırsey sankı vatan acmadan once vanda bılısayar alınmıyormuydu bak her tarafta bılgısayar satılıyor benzer mağazalar var van da 🙂

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir