Son Dakika
30 Ağustos 2016 Salı

Yasak Dizisi Nerede Çekiliyor?

11 Mart 2014 Salı, 15:44
Yasak Dizisi

Yönetmenliğini Kudret Sabancının yaptığı Yasak Dizisi Nerede Çekiliyor? isimli yazımızı sizlere sunmaktan onur ve gurur duyarız efendim.

Dizinin öncelikle İstanbul’da çekildiğini sizlere söylemek isteriz. Beykoz Kundura Fabrikası’na kurulan sette gerçekleştirilen çekimlere çoktan başlandı bile. Yani dizi setini izlemek isteyen fanlar lütfen o böleye doğru gidin. Oyunculara ve dizide çalışan emektar çalışanlara bir nebze olsun moral verinki çekimler daha bir güzel geçsin.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Atv’de yayınlanacak olan ve henüz yayın tarihi belli olmayan bu dizi aşkın , ihtirasın ve aldatmanın bolca olduğu ve Calibe isimli fettan kadının hayat hikayesinin anlatıldığı bir dizidir. Çok beğeneceğinizi umuyoruz.

Bu makalemizde sizlere şu soruya cevap aramaya çalışacağız. Yasak Dizisi nerede, nerede çekiliyor, nerede çekilmektedir, nerde çekiliyo gibi bazı sorular fanlar tarafından sorulunca bizlerde yardımcı olmaya çalışalım dedik.

Yasak Dizisi henüz sadece bir framanı ekranda dönmeye başlamasına rağmen çok sayısa izlenme ve reyting rekorları kırdığı her geçen gün daha da görülmektedir. Durum böyle olunca bu diziyi seven fanlar hemen sitemize koştular. Çünkü biliyorlarki Ysak Dizisi hakkındaki tüm gelişmeleri sitemiz üzerinden veriyoruz.Yeni sezonun bu müthiş ve güzel dizisi ile her an her gelişmeyi sitemizden takip edebileceksiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Incoming search terms:

  • yasak dizisi nerede çekiliyor
  • Yasak dizisi nerde çekiliyor
  • yasak nerede çekiliyor
  • yasak dizisi nerede çekildi
  • yasak dizisinin cekildigi yer
  • yasak dizisi nerde cekildi
  • yasak fılmı nerede cekiliyor

Yorum

  1. murat

    1 Nisan 2014 at 20:55

    Kundura fabrikasına gidin diyorsunuzda içeri almıyorlar nasıl girebili,rız

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir