Son Dakika
06 Mayıs 2016 Cuma

Zeytin Tepesi Dizisi Nerede Çekiliyor

23 Ocak 2014 Perşembe, 21:49
nerede çekiliyor

Zeytin Tepesi Dizisi fanları uzun süredir bu soruyu kendilerine soruyorlar. Dizi acaba nerede çekiliyor?

Zeytin Tepesi Dizisi İstanbul’da çekilmekte ve her hafta büyük bir ekiple çalışmaktadırlar.

Sizlerinde bu dizi hakkında yorumlarınız veya sorularınız varsa bu sayfaya yazın hemen yayınlayalım ve sonra cevaplayalım.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kanal D’de Perşembe günleri yayınlanan bu dizi, saat 20:00’te yayınlanmakta ve her hafta birbirinden çarpıcı ve akıcı senaryosu ile izleyenleri tekrar izlettirmektedir. Bu dizi için çok şahane betimlemesi yapanların sayısı ise hayli fazla.

Bu makalemizde sizlere şu soruya cevap aramaya çalışacağız. Zeytin Tepesi Dizisi nerede, nerede çekiliyor, nerede çekilmektedir, nerde çekiliyo gibi bazı sorular fanlar tarafından sorulunca bizlerde yardımcı olmaya çalışalım dedik.

Aslında dizimiz başladığımızdan beridir almış olduğu yüksek reytingler ile hem oyuncuların hem kanalın hemde izleyenlerin takdirini topladı. Hal böyle olunca bazı detaylara dikkat eden kullanıcılar ise dizi hakkında daha fazla bilgi toplamak istediler. Sevdikleri bu güzel dizinin nerede çekildiğini bilmek haliyle onların isteklerinden biri olacaktır.

Normalde Türk dizilerimizin bu sezon şansları pek yaver gitmiyor çünkü pek çok dizi yeni sezona bomba gibi girmesine rağmen daha sonra reyting alamadığı için gittikçe gözden düşmekte ve yayından kalkmaktadır. Bundan dolayı dizi izleyicileri asla ve asla kendi dizilerinin yayından kalkmasını istememektedirler.

Incoming search terms:

  • zeytin tepesi nerede çekiliyor
  • zeytin tepesi nerede çekildi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir